woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
سئو سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :resanehlab
تاريخ: 1397/8/15  ساعت: ۱۴

بسياري از صاحبان كسب‌وكار اين روزها از اهميت سئو و بهينه سازي سايت (SEO) آگاه‌اند؛ با اين وجود، صرف آگاهي از اهميت آن كافي نيست. سئو اين روزها به حدي اهميت يافته كه ارزش آن فراتر از موتورهاي جستجو مي‌رود، و حتي كسب‌وكارهايي را كه وب‌سايت ندارند شامل مي‌شود. براي آن‌كه متوجه شويد «چرا» سئو اهميت دارد، چهار دليل زير را مطالعه كنيد:

رتبه‌بندي در نتايج جستجو بسيار مهم است

اجازه دهيد با واضح‌ترين مسأله آغاز كنيم. بهينه‌سازي از آن جهت مهم است كه بودن در نتايج بالايي جستجو براي صاحبان وب‌سايت ارزش فراواني دارد. تخمين زده مي‌شود كه از هر چهار كليك در جستجوهاي اينترنتي، سه كليك آن به پنج نتيجه نخست گوگل و از هر ده كليك، نه تاي آن‌ها به نتايج صفحه اول اختصاص دارد: بنابراين ارزش سئو بسيار واضح است. ميليون‌ها صفحه در سطح شبكه وب وجود دارد كه با يك كلمه كليدي مشخص هم‌خواني داشته باشد. هر سايتي كه بخواهد به ازاي يك كلمه يا عبارت خاص، رتبه بالايي را در نتايج جستجو به دست آورد، بايد اطمينان حاصل كند كه از نظر سئو در بهينه‌ترين حالت قرار دارد.

دستگاه‌هاي موبايل هم باز بر اهميت سئو افزوده‌اند. ظهور تبلت‌ها و گوشي‌هاي هوشمند و راحتي استفاده از آن‌ها در موقعيت‌ها و شرايط گوناگون، باعث شده  تعداد جستجوها از پيش هم بيشتر شود و از آن‌جايي كه موتورهاي جستجو در حال پياده‌سازي الگوريتم‌هاي ويژه‌اي جستجوهاي موبايلي و محلي هستند، موقعيت‌هاي تازه‌اي براي قرار گرفتن يك وب‌سايت در صدر نتايج جستجو فراهم شده.

سئو توليدكنندگان محتواي آنلاين را به قشر هدفشان وصل مي‌كند

وقتي زمان زيادي را در عصر اطلاعات صرف كرده باشيد، طبيعيست كه از ياد ببريد سرعت و دقت اينترنت چه اندازه شگفت‌انگيز است. با وجود اين‌كه ميلياردها ميليارد صفحه ايندكس شده در سطح شبكه وب وجود دارد، موتورهاي جستجو قادرند پاسخ يك سؤال مشخص را ظرف چند ثانيه بيابند(اگر هنوز هم متوجه نشده‌ايد اين مسأله چقدر شگفت‌آور است، به يك كتابخانه برويد و سعي كنيد جواب آن سؤال را به روش قديمي كارت‌هاي موضوعي ۲۵ سال پيش به دست آوريد). قابليت به دست آوردن اطلاعات مربوط به موضوعات گوناگون در كسري از ثانيه، دسترسي به دانش را در سطح جوامع دگرگون كرده. البته اگر مي خواهيد بدون سئو به رتبه اول گوگل دست پيدا كنيد مي توانيد از تبليغات در گوگل استفاده كنيد.

سئو اجازه مي‌دهد كه اين جادو به صورت معكوس هم عمل كند. هرچند كه در هر ثانيه ميليون‌ها كاربر در سطح اينترنت فعال هستند و ميلياردها جستجو در حال انجام است، با استفاده از سئو، صاحبان وب‌سايت‌ها مي‌توانند اطمينان حاصل كنند كه محتواي توليدي آن‌ها به دست مخاطب مورد نظرشان خواهد رسيد. هركس كه وب‌سايتي دارد، يا مشغول توليد محتواست، اگر مي‌خواهد كارش توسط كساني كه محتمل است به دنبال آن اينترنت را جستجو كنند ديده شود، بايد از سئو در توضيحات ويديو، تيترهاي وبلاگ و نام تصاوير استفاده كند.

سئو حتي به كسب‌وكارهايي كه وب‌سايت ندارند نيز كمك مي‌كند

اكثر افراد سئو را مسأله‌اي مربوط به وب‌سايت‌ها مي‌دانند، اما سئو فراتر از اين‌ها مي‌رود. موتورهاي جستجو اطلاعاتي فراتر از وب‌سايت‌ها را استخراج مي‌كنند و هر بار كه اين اطلاعات در جستجويي نمايش داده شود، صاحبان كسب‌وكار از آن سود خواهند برد. بسياري از كاربران موبايل، براي رسيدن به آدرس يا شماره تلفن يك كسب‌وكار اينترنت را جستجو مي‌كنند. صرفاً با داشتن يك حساب Google My Business مناسب، يا حساب‌هاي مشابه ديگري در سطح اينترنت، كسب‌وكار شما حتي بدون داشتن يك وب‌سايت مي‌تواند از جستجوي كاربران سود ببرد.

در حقيقت، Google My Business و Google Maps كار را بسيار ساده‌تر مي‌كنند. كسب‌وكاري كه حساب Google My Business داشته باشد، مي‌تواند شماره تلفن، تصوير، توضيحات و حتي بسيار بيش از اين‌ها را به حسابش اضافه كند تا به جستجوگران موبايلي اطراف آن نشان داده شود. علاوه بر اين، گوگل مي‌تواند نظرات كاربران و آدرس‌ها را از داده‌هاي داخل شبكه‌اش استخراج و نمايش دهد. با استفاده از كلمات كليدي مناسب در توضيحات حساب كاربري Google My Business، كسب‌وكار شما مي‌تواند توسط مصرف‌كنندگان بيشتري ديده شود.

سئو خوب با هر بستر جستجويي كار مي‌كند

در حقيقت، سئو خوب تنها به گوگل و يا حتي فقط موتورهاي جستجو منحصر نمي‌شود. قابليت جستجو در ميان محتواها براي هر سايتي كه صفحات فراواني دارد، از جمله بسترهاي فروشگاهي يا شبكه‌هاي اجتماعي، ضروري است. استفاده از سئو مناسب بهترين روش براي اطمينان حاصل كردن از اين مسأله است كه محتواي كاربري توليد شده در يك شبكه وسيع، ديده خواهد شد. سئو مناسب حتي مي‌تواند به سايت‌هاي فروشگاهي كمك كند تا با فراهم كردن امكان پيدا كردن محصول مورد نظر كاربران، مؤثرتر واقع شوند.

دقيقاً همانطور كه قرار گرفتن در بالاي ليست گوگل براي صاحبان وب‌سايت‌ها اهميت دارد، براي فروشندگان هم مفيد خواهد بود كه اجناسشان در بالاي ليست آمازون يا اي‌بي ديده شود. به طور مشابه، صاحبان كسب‌وكار اگر مي‌خواهند صفحات و محتواهاي ديجيتالشان در ميان صفحات متعدد شبكه‌هاي اجتماعي ديده شود، بايد از سئو مناسب در توضيحات صفحات و حساب‌هاي كاربري و همينطور در داخل محتواهايشان استفاده كنند. بسترهاي جستجوي داخل سايت‌ها معمولاً به خوبي و رواني گوگل يا بينگ نيستند، اما آنقدر به درد مي‌خورند كه كلمات كليدي مناسب را براي يافتن بهترين نتيجه مد نظر جستجوگر پيدا كرده و صفحه مورد نظر او را نمايش دهند. در طول زمان هم البته، اين جستجوگرهاي داخلي هم پيشرفته‌تر خواهند شد. مثلاً فيس‌بوك مدت‌هاست كه امكانات جستجويش را بسط داده و خدمات جديدي را به آن افزوده.

 

بنابراين همانطور كه مشاهده مي‌كنيد، سئو براي كسب‌وكارها بسيار مهم است. چه كسب‌وكارها و يا مخاطبان آن آنلاين باشند و چه نباشند، استفاده از سئو مي‌تواند در وصل كردن آن‌ها به يكديگر بسيار مؤثر واقع شود. بنابراين از اهميت سئو غافل نشده و آن را منحصر به وب‌سايت ندانيد. براي بهبود جايگاه كسب‌وكارتان، شما نياز به ديده شدن داريد. چه سايتتان باشد و چه محتواي توليدي شبكه‌هاي اجتماعيتان، استفاده از خدمات بهبود سئو تخصصي مي‌تواند كار شما را بسيار بيش از آن‌چه فكرش را بكنيد پيش بياندازد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :resanehlab
تاريخ: 1397/8/15  ساعت: ۱۴

ديجيتال ماركتينگ ، در واقع به تمام فعاليت هايي كه به منظور تبليغ محصول ، خدمات ، برندها و بررسي رفتار مشتري در بستر اينترنت صورت مي گيرد گفته مي شود ، كه شامل موارد مختلفي از جمله راه اندازي  وب سايت، ايجاد ارتباط با كاربران در شبكه هاي اجتماعي، استفاده از روش هاي مختلف تبليغات اينترنتي و كمپين هاي تبليغاتي ، بازاريابي محتوا ، ايميل ماركتينگ ، ويديو ماركتينگ ، بازاريابي شبكه هاي اجتماعي ، بازاريابي توسط موتورهاي جستجو و…

به عبارت ديگر ديجيتال ماركتينگ ، استفاده مناسب از ابزارهاي ديجيتالي جهت ايجاد ساختار حرفه اي در اينترنت و گسترش آنها از طريق تعيين استراتژي مناسب در اين زمينه اطلاق مي شود . برخي از مواردي كه به بازاريابي اينترنتي مرتبط هستند عبارتند از :

بازاريابي جاذبه اي : بازاريابي جاذبه اي و روش هاي مختلف مرتبط با آن يعني ، به جاي اينكه فروشنده به دنبال مشتري باشد و از طريق روش هاي مختلف مانند سئو ، بازاريابي محتوا و… وب سايت شما بتواند مشتري را جذب كند.

بازاريابي چريكي : استفاده از روش هاي خلاقانه جهت معرفي محصول به مشتري ، به طوري  كه توجه او را جلب كند و باعث شود كه مشتريان در مورد برند شما صحبت كنند را بازاريابي چريكي مي گويند.

بازاريابي ويروسي : با گسترش شبكه هاي اجتماعي و كاربرپسند بودن آن ها و بالا بودن اهميت رسانه هاي اجتماعي ، تبليغات به صورت دهان به دهان و به اشتراك گذاشتن اين رسانه ها توسط كاربران ، اين استراتژي اهميت بالايي پيدا كرده است . استفاده از بازاريابي ويروسي و توليد رسانه هاي اجتماعي به گونه اي كه باعث شود افراد مختلف جامعه بيشتر در مورد آن صحبت كنند و رسانه هاي اجتماعي شما را به اشتراك بگذارند در حال گسترش است و جز روش هاي محبوب  بازاريابي اينترنتي محسوب مي شود.

ايميل ماركتينگ : استفاده از ابزار ايميل، جهت اطلاع رساني و تعامل  با مخاطبين از اهميت بالايي برخوردار است ، به همين جهت ايميل ماركتينگ يا بازاريابي ايميلي و تكنيك هاي مختلف با اين زمينه مانند ايجاد Landing Page مي توانند به شما در طراحي و پياده سازي يك كمپين موفق ديجيتال ماركتينگ كمك زيادي بكنند.

به دليل همه گير شدن استفاده از اينترنت و زماني كه افراد ، صرف گشت و گذار در دنياي ديجيتال و رسانه هاي اجتماعي مي كنند ، كسب و كار شما هم تحت تأثير فضاي ديجيتال قرار مي گيرد . لذا عدم حضور شما در دنياي مجازي باعث از دست رفتن فرصت هاي بسياري خواهد شد. اگر كسب و كاري نو باشد ، بايد نام تجاري يا هويت خود را در كوتاه ترين زمان ممكن بسازد و پيش از رقيبان ، خود را در بازار مورد نظرش توسعه دهد.

در ديجيتال ماركتينگ امكان توسعه و محبوبيت برند در فضاي آنلاين با استفاده از استراتژي هاي آن به تحقق مي پيوندد و مي توان به راحتي  كمپيني از مشتريان بالقوه و سود آور را به وجود آورد. همچنين ديجيتال ماركتينگ مي تواند با ارائه اطلاعات مهم از برند ، ديد خوبي در ذهن مخاطبان ايجاد كند. در اينجا برخي ابزارها ي ديجيتال ماركتينگ و انواع بازاريابيرا كه در توسعه كسب و كارهاي نو مفيد است ، ذكر كرده ايم :

1. بهينه سازي سايت (سئو سايت)

 

مجموعه اي از عوامل كه باعث افزايش رتبه وب سايت مي شوند و برخي از آنها مشخص و برخي ديگر محرمانه مي باشند. بهينه سازي و سايت يك حرفه است ، كه به مرور زمان و كسب تجربه به دست مي آيد و در دنياي مجازي از اهميت بالايي برخوردار است.

2. بازاريابي محتوا

 

بازاريابي محتوا به عنوان يكي از جذاب ترين و كارآمدترين شيوه هاي بازاريابي مورد توجه قرار گرفته است. طبق آمار هاي جهاني، محتواي جذاب و كاربر پسند يكي از سه دليل اصلي براي روي آوردن مخاطبان به برند ها در فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي به شمار مي رود.

3. بازاريابي در شبكه هاي اجتماعي

 

بازاريابي رسانه‌هاي اجتماعي شامل به اشتراك‌گذاري اجتماعي محتوا ، ويديوها و عكس‌ها براي اهداف بازاريابي است. از اين ابزار مي توان براي ارتباط با مشتريان فعلي و آينده استفاده كرد. انتخاب اين ابزار بهترين رسانه براي انواع كسب و كار ها و شركت هاي نو و استارت آپ است.

4. ايميل ماركتينگ

ايميل ماركتينگ امكان تعامل با مخاطبان را بسيار آسان كرده است و اين امكان را مي دهد تا با دسته بندي كاربران و ارسال مطالب مرتبط با برند براي هر دسته ، وفاداري مشتريان فعلي و مشتريان جديد را افزايش داد. در وحله اول بايد بانك اطلاعاتي از مشتريان فعلي و بالقوه تهيه شود.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :resanehlab
تاريخ: 1397/4/10  ساعت: ۱۱

MOZ، امتياز دهي Domain Authority را بر اساس مقياس لگاريتمي ۱۰۰ نقطه  انجام مي دهد. از اين رو كاملا واضح است كه رشد امتياز از ۲۰ به ۳۰ بسيار آسان تر از رشد امتياز از ۷۰ به ۸۰ مي باشد.

MOZ، امتياز دهي Domain Authority را بر اساس مقياس لگاريتمي ۱۰۰ نقطه  انجام مي دهد. از اين رو كاملا واضح است كه رشد امتياز از ۲۰ به ۳۰ بسيار آسان تر از رشد امتياز از ۷۰ به ۸۰ مي باشد.

Domain Authority خوب چيست؟ 

به صورت كلي ، سايت هايي كه لينك هاي خارجي با كيفيت بالا (مانند Wikipedia يا Google.com) بسيار زيادي دارند، در بالاترين حد Domain Authorityقرار مي گيرند. در مقابل، سايت كسب و كارهاي كوچك و سايت هايي كه داراي Inbound Links كمتري هستند، ممكن است DA به مراتب كمتري داشته باشند. سايت هاي جديد هميشه با امتياز Domain Authority = 1 شروع به فعاليت مي كنند.

از آنجايي كه DA فقط يك پارامتر براي پيش بيني توانايي رتبه گيري سايت ها است، نبايد تنها هدف شما « كسب يك DA بالا » باشد. به امتيازهاي DA سايت هاي رقيبانتان كه براي به دست آوردن جايگاه بهتر در صفحه نتايج جستجو، مستقيما با آنها در حال رقابت هستيد نگاهي داشته باشيد و هدف خود را كسب يك امتياز بالاتري نسبت به رقبايتان تعيين كنيد. يكي از بهترين معيارهاي رقابت، استفاده از اين روش براي كسب DA بالاتر است. به دليل اينكه DA يك ابزار مقايسه اي است، امتياز Domain Authority خوب يا بدي وجود ندارد.

Domain Authority و Page Authority

 

در مقابل Domain Authority كه قدرت رتبه گيري را براي كل دامين و Subdomain ها پيش بيني ميكند، Page Authority (اعتبار صفحه) قدرت تك تك صفحات را اندازه مي گيرد.

تعريف فني و روش كار Domain Authority

Domain Authority برمبناي داده هايي كه از طريق Link Explorer سايت ايندكس شده اند و با استفاده از تعداد زيادي فاكتور ديگر محاسبه مي شود. DA در واقع براي پيدا كردن بهترين الگوريتم كه بيشترين ارتباط و نزديكي را با داده هاي لينك ها و هزاران نتيجه واقعي جستجو شده دارد، از يك مدل فراگيري ماشيني (Machine Learning model) پيش بيني شده استفاده مي كند.

از آنجايي كه Authority بر اساس محاسبات machine learning به دست مي آيد، نتايج سايت شما ممكن است بر اساس مبناي محاسبه دچار نوسان شود. به عنوان مثال اگر از فيسبوك ميليون ها لينك جديد به دست آورده باشيد، PA و DA به فيسبوك مرتبط خواهند شد. بر اين اساس، هميشه بايد از Domain Authority به عنوان معيار مقايسه اي استفاده كنيد.

چطور مي توان Domain Authority را افزايش داد؟

تاثيرگذاري مستقيم بر روي Domain Authority كار مشكلي است. Domain Authority از تجميع معيارها و اطلاعات لينك هايي تشكيل شده است كه بر روي امتياز DA اثر گذارند. بهترين راه براي تاثير گذاري بر روي DA، بهبود كلي سئوي سايت است. شما بايد به طور ويژه اي بر روي ساخت بك لينك و جذب بك لينك هاي معتبر از سايت هايي با DA و PA بالا تمركز كنيد. البته در زمان لينك سازي بايد به Spam Score سايت ها هم توجه داشته باشيد.

 

:
برچسب‌ها:

[ ]